איילת שחר שבח

מאמנת אישית, מאמנת לקריירה ויועצת ארגונית. מלווה אנשים בצמתי חיים ליצירת בהירות ומיקוד. מלווה מנהלים וצוותים בארגונים, לשיפור אפקטיביות אישית וצוותית ולשיפור מערכות יחסים ארגוניות.

בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון ובחינוך ובסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית. מוסמכת כיועצת ארגונית וכמאמנת אישית עם התמחות במערכות יחסים.

שינויים ומעברים תמיד סיקרנו אותי. עם השנים, מצאתי שיותר מהשינוי עצמו, התעניינתי וחקרתי מה באדם עצמו עשוי לאפשר את השינוי. כיצד ההתנהלות והעשייה היומיומית תומכות בשינוי המיוחל ומאפשרות לו לקרות. כנערה מופנמת, חסרת ביטחון, שמיעטה לדבּר, אני יכולה גם היום להבין, כיצד חשים אנשים שנמצאים במקום הזה. היום אני עומדת בפני קבוצות, מנחה ומרצה בנינוחות, בחופשיות, ובאותנטיות. עשיתי דרך ארוכה אל תוך עצמי. מתוך הניסיון האישי, הידע והכלים שצברתי לאורך השנים, יש לי יכולת לסייע לאחרים.

אני מביאה איתי גישה שבבסיסה היא פשוטה ומעשית. שיטות העבודה שלי מבוססות על ניסיון רב שנים בהנחיה וליווי, ומשלבות טכניקות ומודלים מעולמות מגוונים.

כל התנסות בחיינו היא הזדמנות ללמידה וגשר לדבר הבא. התובנה הזו מקבלת ביטוי בתהליכי האימון והליווי, ומהווה בסיס לתנופה והעצמה של לקוחותיי.

אשמח ללוות גם אתכם!

לתהליך אימון פורץ דרך – בואו נדבר