leaves

אימון אישי

החופש לחיות את החלום

החיים הם הרפתקה מתמשכת ומסקרנת, גדושה בהזדמנויות ובאתגרים, לאורכה אתם נחשפים להתנסויות ולחוויות המעניקות רגעים של התרגשות וסיפוק, לצד רגעים של התמודדות וקושי. אין דבר מרגש ומעורר יותר, מהחקירה העצמית, מהגילוי המתמשך, ומיצירת הנתיב האישי למימוש העצמי הייחודי שלכם. לכל אחד, יש את החופש לפלס בעצמו את השביל שלו ולצעוד בו בבטחה וכרצונו.

אולם, לעיתים קרובות, כאשר אתם נמצאים בצומת של קבלת החלטות ויצירת שינוי, משהו עוצר בעדכם, משתק, מקבע ומשאיר אתכם בדיוק באותו המקום. בין אם באופן מודע, ובין שלא במודע, אתם מוותרים. לעיתים זה מתוך פחדים וחששות, ולעיתים עולה בכם התחושה שאין צורך לעשות דבר מה מיוחד, שהרי החיים קורים מעצמם. כוחות חיצוניים פועלים עליכם ומנווטים אתכם. ואתם, נטולי אנרגיה וזמן, חשים ששוב לא נותר לכם, אלא להסתגל ולהתאים את עצמכם למצב החדש.

ומה עם החלומות שלכם?

אותם חלומות קטנים כגדולים, שאתם בעצמכם אמורים לגרום להם לקרות!
לשם כך נדרשים כוחות פנימיים –אומץ, תעוזה, אמונה. הם נמצאים בכם, והחלומות שלכם תלויים בהם, מחכים שיפרצו החוצה, שיבואו לידי ביטוי, ויניעו אתכם מן הכוח אל הפועל, מהפוטנציאל אל ההגשמה.

אתם משתוקקים להגשים חלום, לעשות שינוי, להשמיע את הקול שלכם, שמחובר לתשוקות שלכם,
לממש את עצמכם בעולם הזה בפשטות, בחופשיות ובאותנטיות, להיות משמעותיים ולהשאיר חותם. כל כך הרבה מחשבות ושאלות מעכבות מתרוצצות בראשכם – אתם חשים מבולבלים, מפחדים ומתקשים להתמקד– מה אני אמור לעשות? איך עושים את זה? ומה אם אכשל?

זה הזמן לאימון אישי!

כשאתם חשים תקיעות, מתקשים לראות את הדרך אל עבר המטרה, משוכנעים שאינכם מסוגלים לעשות את השינוי ולקבל החלטות, חוששים מהצעד הראשון – אימון אישי משמעותי יאיר לכם את הדרך! יחד נצא למסע מרתק, נעבור דרך הפחדים והגורמים המעכבים, נזהה את מקורות הכוח שלכם ונתחבר אל העוצמות שבכם.

האימון האישי מתמקד ביעדים, במטרות, ובשינוי המיטבי אותו תרצו להשיג.
התהליך מותאם אישית לצרכים ולרצונות שלכם, מאפשר עצירה והתבוננות ממקום נקי. דרך שאילת שאלות מקדמות מתקבלות תובנות חדשות, נוצרים שינויים בדפוסי החשיבה, נוצרת בהירות מחשבתית, ונלמדים כלים אפקטיביים המאפשרים להמשיך ולצעוד בבטחה אל היעד הבא, אל עבר השגת המטרה והגשמת החלום.

אשמח ללוות גם אתכם בדרך אל הגשמת החלום!

איזה מסלול תבחרו?

תהליך עומק:

תהליך אימוני המאפשר יצירת בהירות ומיקוד באמצעות התבוננות עומק בסיטואציה ובעצמי, וקבלת כלים ליצירת שינוי מעצים ומקדם.

נצא למסע מרתק אל תוך המרחב הפנימי, נעמוד על החוזקות והנכסים האישיים וגם על הדפוסים והגורמים המעכבים. נעבוד על הקניית דפוסי חשיבה והרגלים מקדמים, תוך מתן כלים פרקטיים להמשך הדרך ולעיגון הדפוסים החדשים.

התהליך מתאים לכל מי שמבקש לייצר שינוי בתחומי הקריירה, מערכות יחסים, בהיבטי צמיחה ופיתוח אישיים ובהתמודדות עם אתגרים ומעברים בחיים.

אימון ממוקד:

אימון קצר וממוקד המסייע בקבלת החלטות בהתמודדות עם דילמות ואתגרים נקודתיים בתחומים אישיים, בתחומי קריירה ומערכות יחסים.

באימון נבין את המצב הקיים כחלק מהקונטקסט הרחב, נייצר בהירות ודיוק, נתמקד בחוזקות ובנכסים האישיים ונגדיר את דרכי הפעולה שיסייעו לעשות את המעבר לשלב הבא.

מיועד למי שנמצאים בצמתי דרכים בתחומי קריירה או מערכות יחסים.

משך התהליך 1 – 3 מפגשים.

מה לקוחות אומרים?

לאימון אישי משמעותי ומקדם – בואו נדבר